2 DAY CAMP

Toto dvojdňové podujatie je plné vedomostí, znalostí a vlastných skúseností z vlastnej úspešnej cesty plnej pádov, aj vzostupov. Vytvorili sme dvojdňový seminár, ktorý je nastavený nielen na MENTÁLNY rast, ale aj na DUŠEVNÝ a FYZICKÝ posun! Tento náročný program je určený pre tých, ktorí to so šťastím a úspechom v živote myslia vážne!

Rozoberieme si témy ako MINDSET, LEADERSHIP a KOMUNIKÁCIA ako celok. Po mnohých seminároch, školeniach a tréningoch som zosumarizoval tieto 3 oblasti ako hlavné z pohľadu nášho šťastia a úspechov v živote. Tak v osobnom, ako aj v pracovnom. Plus ako zaujímavosť sme pridali SEBAOBRANU. Samozrejme sa nemusíte obávať :-), pretože tréningy pobežia vo veľmi jemnom a príjemnom móde tak, aby ste si to užili v zábave a radosti. Tréningy pobežia pod mojim vedením, keďže som držiteľom viacerých majstrovských stupňov v japonskom bojom umení AIKIDO, ktorému sa venujem už vyše 25 rokov.

Cieľom tohto campu je si prečistiť mysel, prenastaviť svoje kroky sám so sebou a s druhými ľuďmi a nastaviť si v komunikácii novú a vyššiu úroveň! Zámerom týchto cieľov je budovať kvalitnejšiu osobnosť!

A samozrejme si aj trošku netradične zašportovať a zabaviť! :-)

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás...

Meno *

E-mail *

Telefón *

Poznámky