20 rokov v odvetví

Dnes je tomu 20 rokov, že som naštartoval svoje “Story” v odvetví, ktoré v ľuďoch vyvoláva rozpačitosť a zmiešané pocity. Viem, pretože aj ja som patril medzi nich. V odvetví nazvanom Network Marketing.

Toto odvetvie a moja ochota sa intenzívne učiť mi priniesli do života ohromné hodnoty. Začal som ako obyčajný chalan s vysokou školou, ktorý nemal ani páru o tom, čo to vlastne je a stal sa zo mňa človek, ktorý si dokázal vybudovať šesťciferný príjem, slobodu a dokázal pomôcť tisícom ďalších k lepšiemu...

A prečo som do toho išiel...? Pretože som chcel RÁSŤ, SLOBODU A POMÁHAŤ! Akadémiu Network Marketingu som naštartoval už pred niekoľkými rokmi, ale vždy som vzdelával iba svoje organizácie. Dnes však otváram tieto možnosti pre tých, ktorí sú otvorení a chcú porozumieť veľkej príležitosti, ktorá dokáže priniesť kvalitatívnu zmenu jednotlivca, aj života! Ďalej aby tí, ktorí sa rozhodnú ho spoznať - v ňom aj uspeli! A po tretie, aby ľudia mohli zažiť okrem Finančnej slobody aj Časovú a Mentálnu!

Nie, nie som slepý, ani hluchý! Viem, aký je všeobecný pohľad na tento spôsob podnikania a aká je všeobecná mienka.