Princíp VNÍMAVOSTI

Princíp VNÍMAVOSTI! Je to princíp súvisiaci s princípom vizualizácie. Navnímávame desaťtisíce vplyvov z okolia každý deň, ktoré prichádzajú k nám a do nás. Ktoré sú tie správne? Presne tie, ktoré sú odpoveďou!

Pri vizualizácii si projektujeme obraz toho, čo by sme chceli a ako by sme to chceli. Je to projektované na základe nášho vnútorného “SETTINGU”. Náš vnútorný “SETTING” je však vytvorený vplyvmi, ktoré nás formovali po dnešok. Na základe toho dnes uvažujeme, komunikujeme, konáme a smerujeme naše životy.

Pri zámernej vizualizácii je dôležité navnímať spätné impulzy, ktoré k nám prichádzajú ako reakcia na našu víziu. Potrebujeme byť všímaví a navnímať tie impulzy, ktoré nás majú doviesť k našej projektovanej vízii. Na to, aby sme navnímali to správne a jemnohmotné, však potrebujeme byť “vyladení” a v harmónii. V momente, keď sme “vyladení”, v harmónii a vedomí, sme schopní čítať tie správne “odpovede”, ktoré k nám prichádzajú! To sú odpovede a smerovače našej cesty k tomu, čo sme si v predstave vytvorili! Chráňme si našu energiu, aby sme boli vedomí, vyladení a v harmónii!